Let číslo 124

Let číslo 124

DK Handlová pozýva na skvelú komédiu

LET číslo 124

DK Handlová

štvrtok, 2. november 2023 o 19.00 hod.

vstupné: 19 €

V hlavných úlohách sa predstavia Lujza Garajová Schrameková, Dominika Richterová, Juraj "Šoko" Tabaček a Peter Sklár. 

Vážení cestujúci, prosíme o pozornosť! Váš let číslo 124 spoločnosti AIR OH na linke od východu na západ je pripravený. Dostavte sa preto k bráne Domu kultúry Handlová a nechajte sa uniesť, symbolicky aj doslovne, vtipným príbehom z oblakov! Presmerujte svoju pozornosť na sviežu, plnokrvne absurdnú a dômyselne vykonštruovanú komédiu z prostredia kokpitu. Divadelná fraška o lepších, či skôr zatratených, zajtrajškoch v nás prebudí dlho potlačovanú pachuť k červeným gombíkom a tiež usporiada naše turbulenciou rozkolísané názory. Na palube lietadla sa bude podávať jemný dvojzmysel aj hrubozrnná kaša divadelnej satiry. Pozor! Pred náložou kvalitného humoru nás záchranné vesty sťažka ochránia. Držte si preto klobúky, chystajte padáky. Budeme padať z výšky 10 000 metrov až na samé sarkastické dno, kde sa opäť odrazíme do nadmorských výšin osvietených bystrým zmyslom pre recesiu aj múdro. Letom nás bude sprevádzať dôvtipná a kvapku nezbedná palubná posádka, Lujza Garajová-Schrameková, Dominika Richterová, Juraj "Šoko" Tabaček a Peter Sklár. Koniec hlásenia. 

Ona je bystrá a úspešná prvá pilotka, šéfka aj manželka. On je kostrbatý ťuťmák, manžel a druhý pilot. V kabíne lietadla spoločne zvádzajú konverzačnú bitku ako aj boj o prežitie kvôli stratenému podvozku lietadla. Do palubnej pletky postupne prichádza právom nasrdený pasažier, ale aj zmätený únosca. Konverzačnú komédiu osvieži tiež príchod sympatickej letušky.

Autorom divadelnej komédie je Ľudo Ferenc. Na režisérsku stoličku zasadol Jakub Nvota. Hudbu má na starosti Kamil Mikulčík. O scénu sa postaral Tom Ciller.

vstupenky v DK Handlová, alebo

na: https://tootoot.fm/sk/events/64d2617aa2ec3d0d88a9d01d

alebo na: https://www.dk.handlova.sk/event/647391/let-cislo-124

Dátum lokálnej premiéry: 2. november 2023

Galéria

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Štvrtok, 2. 11. o 19:05 Kúpiť
Názov: Let číslo 124
Cena: 19,00 €
Miesto: Dom kultúry
Námestie baníkov 3
972 51 Handlová
Zobraziť na mape