Ježiško 2021

Ježiško 2021

Ježiško 2021 v Handlovej, poďme spolu plniť prania detí!

Mesto Handlová sa rozhodlo pomôcť Ježiškovi s darčekmi!

Blíži sa Štedrý večer a s ním aj čas splnených prianí. Aby sa Ježiško dozvedel o túžbach detí, rozhodol sa, že aj tento rok mu handlovské deti budú môcť napísať o svojich prianiach a tajných želaniach. Preto nechal na Námestí baníkov, pod vianočným stromčekom, svoju poštovú schránku a vytvoril si svoj vlastný email: jezisko2021@handlova.sk.

Deti neváhajte a napíšte Ježiškovi svoje priania do 22. decembra! Listy môžete vložiť do truhlice na Námestí baníkov alebo poslať emailom na adresu jezisko2021@handlova.sk. Nezabudnite na obálku/do predmetu správy napísať: Ježiško Handlová 972 51. Ak ešte neviete písať, nevadí. Nakreslite Vaše priania a poproste rodičov, aby ho vložili do obálky alebo poslali emailom. A aby sme vedeli priania splniť, nezabudnite napísať do listu svoje meno, adresu a tel. kontakt na svojho rodiča resp. opatrovníka.

Poďte s nami plniť prania handlovských detí, staňte sa vianočným škriatkom!

Želania z truhlice si môžu medzi sebou rozdeliť všetky subjekty, ktoré by chceli splniť priania handlovských detí. Ak máte záujem stať sa vianočným škriatkom, stačí, napíšete svoje meno/názov organizácie a tel. kontakt na adresu jezisko2021@handlova.sk, predmet správy: Ježiško Handlová 972 51 – škriatok do 22. decembra a budete informovaní o prianiach handlovských detí, ktoré môžeme spoločne naplniť.

Darčeky budú odovzdané do Troch kráľov handlovským deťom, ktoré zašlú listy alebo emaily s kompletnými informáciami. V prípade, že nebude možné z objektívnych príčin naplniť priania detí, mesto Handlová a jeho organizácie obdaria deti malými darčekmi. Všetkým darcom – škriatkom - mesto Handlová verejne poďakuje vo svojich informačných kanáloch mesta www.handlova.sk, FB @MestoHandova a v dvojtýždenníku Handlovský hlas. Ďakujeme!

Dĺžka podujatia: 30 minút
Rok výroby: 2021
Dátum lokálnej premiéry: 6. január 2022
Dátum svetovej premiéry: 6. január 2022

Galéria

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.